Szűrés

TOP termékek

Szavazás

Tanúsítvány

SSL Certificate

Big Poppa Smokers Rib Hanging Kit

Big Poppa Smokers Rib Hanging Kit
Big Poppa Smokers Rib Hanging Kit
Big Poppa Smokers Rib Hanging Kit
Big Poppa Smokers Rib Hanging Kit
Big Poppa Smokers Rib Hanging Kit

sÚPRAVA na zavesenie rebierok Z NEHRDZAVEJÚCej OCEle

Zaveste rebierka, hruď a ďalšie druhy mäsa do 55-galónovej sudovej udiarne pomocou našej veľmi odolnej súpravy z nehrdzavejúcej ocele na zavesenie mäsa. Ak mäso na údenie do udiarne zavesíte, umožní vám to údenie mäsa zo všetkých strán, čím sa okamžite zvýši kapacita vašej udiarne.

Bővebben
Raktáron
109,95
A vásárlás után járó pontok: 1,10 €
Részletek

Pridajte sa k najnovšiemu trendu v údení tým, že budete svoje obľúbené mäso údiť zvisle pomocou súpravy z nehrdzavejúcej ocele na zavesenie rebierok. Je to zábavný a efektívny spôsob, ako mäso napustiť lahodným dymom zo všetkých strán - zaveste rebierka, hruď, kuracie stehienka a mnoho ďalších známych druhov mäsa na grilovanie!

Súprava na zavesenie rebierok obsahuje:

4 dlhé rovné háky

8 krátkych hákov 45º

1 stojan na zavesenie mäsa

 

Set na zavesenie rebierok je vyrobený z vysoko odolnej nehrdzavejúcej ocele a ľahko sa vloží dovnútra 55-galónovej sudovej udiarne. Kapacita udiarne sa zvýši nahradením grilovacieho roštu stojanom na zavesenie mäsa na údenie, ktorý vám umožní údiť viacej kusov mäsa súčasne. Zvislé údenie vo vašej sudovej udiarni umožňuje, aby sa teplo rovnomerne rozkladalo okolo mäsa a lahodný dym prenikol do každého póru, aby ste pri grilovaní dosiahli bezkonkurenčné výsledky. Objednajte si ešte dnes!

Adatok
Gyártó
Big Poppa Smokers
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek