Szűrés

TOP termékek

Szavazás

Kosmo's Q - SPG

Kosmo's Q - SPG
Kosmo's Q - SPG

Grilovacia zmes Kosmosq -spg

Suchá grilovacia zmes SPG BBQ Dry Rub -Trojitá účinná grilovacia zmes - soľ, korenie a cesnak!

 

Bővebben
Nincs raktáron
14,95
Nincs raktáron
A vásárlás után járó pontok: 0,30 €
Részletek

Táto suchá grilovacia zmes sa inšpirovala jednoduchosťou zmesi Sunday BBQ a nadšením pri intenzívnej príprave grilovaných jedál a očakávaní výsledkov súťaže . Nuž, či už sa snažíte o víťazstvo v súťaži, alebo chcete dosiahnuť veľký úspech u hostí pri nasledujúcej príprave jedál vonku, táto grilovacia zmes bola vytvorená na to , aby vám dopriala chuť víťazstva!

Táto nová suchá SPG grilovacia koreniaca zmes zaradená do zostavy našich výrobkov kombinuje inovatívne ingrediencie, ktoré konvergujú a vytvárajú odvážnu, nezabudnuteľnú, lahodnú chuť.

Či už ste legenda grilovania alebo potrebujete vykúpenie z minulých omylov pri príprave jedál, táto svätá trojica grilovacích korení vám zaistí božskú chuť, ktorá oživí vašu prípravu jedál!

ZMEŇTE PROSTÉ MÄSO: Už vás nebaví fádne mäso bez chuti? Naša úspešná SPG grilovacia zmes dostane vašu prípravu jedál na vyššiu úroveň. Zmení hovädzie, bravčové alebo hydinové mäso, rybu a ďalšie na lahodné mäso, za ktorým sa ľudia otáčajú, pri ktorom je isté, že ho budú obdivovať aj najváženejší kritici grilovania. Čoskoro sa ocitnete v pozícii, keď vás požiadajú, aby ste hostili všetky rodinné grilovačky a výjazdy do prírody.

EXPLÓZIA CHUTÍ: Táto suchá mletá grilovacia zmes je perfektným korením, ktoré pridáva žiaduce chute k ľubovoľnému mäsu. Naša špeciálna koreniaca zmes je dokonalou rovnováhou sladkej organickej cukrovej trstiny a slaných korení. Prináša úchvatnú explóziu sladkej dobroty pripravenej na grile. Táto originálna grilovacia zmes obsahuje množstvo silných príchutí, ktoré vylepšia výsledky vášho grilovania. Je to zážitok, po ktorom budú vaše chuťové poháriky túžiť.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Naša grilovacia zmes dodá každému mäsu strhujúcu chuť! Či už ju použijete na rebierko alebo steak, na natieradiel krídeliek alebo na ochutenie hamburgerov a hranolčekov, nič tým nepokazíte. Vybraté mäso jednoducho posypte alebo potrite. Poteší vás sladkastá vôňa a lahodne šťavnaté jedlá s nekonečne prispôsobiteľnou grilovacou zmesou Kosmos!

VŠETKO SA DÁ UGRILOVAŤ: Táto grilovacia zmes obsahuje všestranne použiteľné príchute, ktoré sa vynikajúco hodia na ochutenie takmer všetkého! Je to fantastické korenie alebo zmes na potieranie rôznych druhov mäsa, vrátane hovädzieho, bravčového, kuracieho, morských plodov, hovädzej hrude, krídeliek, rebierok alebo lososa. Je tiež perfektnou koreniacou zmesou na okorenenie vašich ďalších obľúbených jedál. Jednoduchým posypaním môžete zlepšiť chuť zapekaných jedál, zemiakov, zeleniny, duseného mäsa a ďalších!

Adatok
Výborne sa hodí na
Výborne sa hodí na
Gyártó
KosmosQ
Krajina pôvodu -
USA
Zloženie

morská soľ, čierne korenie, cesnak, organický trstinový cukor, korenie

Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek