Szűrés

TOP termékek

Szavazás

Sweet Brine oMine - Injekčná marináda na bravčové mäso 349g

Sweet Brine oMine - Injekčná marináda na bravčové mäso 349g
Sweet Brine oMine - Injekčná marináda na bravčové mäso 349g

Injekčná marináda na bravčové mäso "Sweet Swine O'Mine"

Majstrovská injekčná marináda na bravčové mäso z majstrovstiev sveta v grilovaní od tímu Sweet Swine O'Mine je tu, aby vám pomohla vylepšiť chuť vášho grilovaného bravčového a kuracieho mäsa pomocou jeho víťaznej príchute. Táto injekčná marináda je všestranná, jednoducho sa používa, a čo je zo všetkého najlepšie, jej výsledkom budú najšťavnatejšie grilované pokrmy plné chuti. Ak sa snažíte zvýšiť úroveň svojho záhradného grilovania, táto víťazná injekčná marináda je spôsobom, ako to dosiahnuť!

 

Bővebben
Raktáron
18,95
A vásárlás után járó pontok: 0,38 €
Részletek

Poznámka: Sójová a worcestrová omáčka v tomto výrobku sa môžu pripekať. Keďže táto marináda sa má používať ako injekčná (rozpustená vo vode), je normálne a v poriadku, ak sa používa do vyznačeného dátumu spotreby. 

Injekčnú marinádu na bravčové mäso Sweet Brine O'Mine vytvoril tím majstrov sveta v grilovaní Sweet Brine O'Mine. Ide o tú istú injekčnú marinádu, ktorú použili na súťaži a je to tá istá marináda, ktorá im pomohla získať ocenenia! Ide o oceňovanú injekčnú marinádu na grilovanie, ktorá vám pomôže dosiahnuť špičkové výsledky pri grilovaní na súťažnom poli a na vašej záhrade.

Táto oceňovaná injekčná marináda na grilovanie je kombináciou tradičných príchutí pre grilovanie a modernej vedy grilovania, ktoré spolu vytvárajú špičkový výrobok pre grilovanie. Injektovanie vášho bravčového mäsa na grilovanie touto špičkovou marinádou bude mať za výsledok neodolateľne chutné a šťavnaté bravčové mäso, alebo sa pokúste marinovať vaše kuracie mäso v tejto grilovacej marináde, aby ste dosiahli špičkové výsledky pri grilovaní hydiny. Jej pestré príchute vylepšujú chuť či už bravčového, alebo kuracieho mäsa!

Vylepšite vaše recepty na bravčové stehno, bravčové rebierka alebo kuracie mäso pomocou víťaznej príchute injekčnej marinády Sweet Brine O'Mine.

 

Pokyny: Zmiešajte 400g s vodou alebo šťavou, aby ste pripravili cca 2 l nálevu alebo injekčnej marinády. Zmiešajte 200g s vodou alebo šťavou, aby ste pripravili cca 1 l nálevu alebo injekčnej marinády.

Adatok
Výborne sa hodí na
Výborne sa hodí na
Gyártó
Lamberts
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek