Szűrés

TOP termékek

Szavazás

Angus & Oink Miss Piggy Cow Pat 200g

Angus & Oink  Miss Piggy Cow Pat 200g
Angus & Oink  Miss Piggy Cow Pat 200g
Angus & Oink  Miss Piggy Cow Pat 200g
Angus & Oink  Miss Piggy Cow Pat 200g
Angus & Oink Miss Piggy Cow Pat 200g

Súťažná koreninová grilovacia zmes "Miss Piggy's Cowpat" - Koreninová grilovacia zmes bola pripravená pre hovädzie a tmavé mäsá, ale je možné ju použiť na všetky druhy. Táto odvážna, avšak vyvážená koreniaca zmes, ktorá získala mnoho ocenení, pripravená a používaná tímom "Miss Piggy BBQ", určite dá vášmu mäsu novú úroveň!

 

BBQ tím "Miss Piggy" je medzinárodne uznávaným súťažným tímom BBQ v štýle „USA“ so sídlom v britskom Leicestershire. Je to dvojnásobný európsky šampión, britský šampión v BBQA grilovaní, trojnásobný britský šampión v BBQ grilovaní a európsky IBQN šampión v grilovaní. Je tiež prvým víťazom a dvojnásobným víťazom európskeho poháru "European BBQ Challenge Cup". Tento tím je tiež prvým, ktorý vyhral majstrovstvá "KCBS Grand Championship" v 9 rôznych krajinách (z toho 5 v rámci jedného roka). V roku 2015 sa tiež stal prvým tímom mimo USA a Kanady, ktorý sa stal členom vysoko prestížneho klubu KCBS 700.

V roku 2016 sa stal prvým tímom mimo USA a Kanady, ktorý vyhral plne licencovanú súťaž KCBS v USA. Získal ocenenia v 8 rôznych štátoch Ameriky podliehajúcich 3 rôznym povoľovacím orgánom. V  roku 2012 sa stal tiež zahraničným tímom s najvyšším umiestnením na svetových majstrovstvách "Jack Daniels World Championships " a zahraničným tímom, ktorý sa umiestnil na celkovo 2 mieste v roku 2015, pričom získal 3. miesto pri kurčatách a 8. miesto pri hovädzej hrudi, ktoré bolo najvyšším ocenením pre zahraničnú hovädziu hruď. Bol to tiež jediný tím z Británie alebo Európskej únie, ktorý sa objavil v americkej televíznej show "BBQ Pitmasters"!!!

Raktáron
14,85
A vásárlás után járó pontok: 0,30 €
Adatok
Výborne sa hodí na
Výborne sa hodí na
Gyártó
Angus & Oink
Zloženie

soľ, paprika, cukor, korenie, cesnákový prášok, cibuľový prášok, kmín, zelerová soľ, čilli prášok, oregano, msg, inozinát disodný, guanylát, prostriedok proti spekaniu, oxid kremčitý 1%.
Alergény: zeler

Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek