Szűrés

TOP termékek

Szavazás

Butcher BBQ - Original Brisket Injection - Injekčná marináda

Butcher BBQ - Original Brisket Injection - Injekčná marináda
Butcher BBQ - Original Brisket Injection - Injekčná marináda

Grilovacia injekčná zmes Butcher BBQ- Original Brisket

Prírodná bohatá chuť a šťava hovädzej hrude sú hlavné veci, ktoré kuchári u hovädzej hrude hľadajú. S každým balením sa bezplatne dodáva naberačka. Či už pripravujete jedlo na súťaži alebo len grilujete na dvore, grilovacia injekčná zmes Butcher BBQ Brisket Injection vám zaistí šťavnatú chutnú hovädziu hruď. Naša injekčná marináda získala najvyššie možné ocenenie na svetových majstrovstvách prípravy jedál grilovaním a je jedinou injekčnou zmesou na trhu pre hovädziu hruď, ktorá sa dodáva v ľahko hermeticky uzatvárateľnej nádobe. 

Palety príchutí sú rôzne, takže zvýraznite svoju príchuť. Odporúčame začať s 3/4 pohárom injekčnej zmesi na dva (2) poháre vody. Ďalšou možnosťou je nahradiť 1/2 vody pivom, jablkovou šťavou, kolou alebo hovädzím vývarom. Zobrali sme vedu a prípravu jedál, skombinovali ich a vyrobili túto ľahko aplikovateľnú injekčnú zmes, ktorú môže použiť každý kuchár a pripraviť čo najlepšie chutiacu hovädziu hruď. 

Tu môžete nájsť rovnaké výrobky, ktoré používajú svetoví majstri, aby urobili dojem na porotcov súťaží v príprave jedál. 

Tento výrobok neobsahuje glutén.

Z 1 libry výrobku sa dá pripraviť až 8 hovädzích hrudí.

Raktáron
28,00
A vásárlás után járó pontok: 0,56 €
Adatok
Výborne sa hodí na
Výborne sa hodí na
Gyártó
Butcher BBQ
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek