Szűrés

Tanúsítvány

SSL Certificate

Szavazás

TOP termékek

+421-910/729114 | objednavky@bbqworld.sk PRIHLÁSTE SA A ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU!

Suncity BBQ Pork Rub 580g / 1 000g

Suncity BBQ Pork Rub 580g / 1 000g

Suncity BBQ Pork Rub 580g / 1 000g

Pork Rub BBQ zmes korenia

Dobrá BBQ opekačka si toho vyžaduje oveľa viac, základom je, samozrejme, mäso, drevené uhlie a rúra, no v neposlednom rade potrebujeme aj patričné koreniny, veď jedným z typických zážitkov, ktoré nám BBQ prináša je práve chuť a jej základom sú práve koreniny. Jednotlivé ingrediencie musia byť v dokonalej harmónii a musia byť vyrobené vo vynikajúcej kvalite, práve to je nesmierne dôležité.
Vývoju našich korenín sa venujeme už niekoľko rokov a možno aj práve vďaka tomu sa nám podarilo vytvoriť pre nás typické chute. Naša RUB nám v tomto roku priniesla už nejedno víťazstvo.
Naše koreniny sa postarajú o zdokonalenie Vašich jedál nielen v reštauráciách či v rámci domáceho pečenia, ale, samozrejme, aj pri BBQ súťažiach.
Vysoký obsah papriky, mierne údené chipotle papričky a vysoký obsah cukru v BBQ korení je tou najlepšou cestou ako dosiahnuť úžasnú finálnu chuť, a rovnako tak dokonale chrumkavú kôrku. Vďaka tomu sa BBQ korenie neodporúča len na bravčové mäsko, ale výborne funguje aj v kombinácii s hydinovým či hovädzím mäsom.


Zloženie: morská soľ (40%), hnedý cukor(Demerara), paprika sladká, paprika údená, čili paprička, čierne korenie, korenie

Výrobok môže obsahovať horčicu.

Výborne sa hodí na bravčové, hovädzie, hydinové pokrmy, grilované špeciality

Raktáron
10,95
Adatok
Výborne sa hodí na
hydinaVýborne sa hodí naVýborne sa hodí na
Gyártó
Suncity BBQ
Krajina pôvodu -
HU
Zloženie

morská soľ (40%), hnedý cukor Demerara, paprika sladká, paprika údená, čili paprička, čierne korenie, korenie.
Výrobok môže obsahovať horčicu

Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Kiegészítő termékek
Hasonló termékek