Szűrés

TOP termékek

Szavazás

Suncity BBQ Pork Rub 1 000g

Suncity BBQ Pork Rub 1 000g
Suncity BBQ Pork Rub 1 000g

Pork Rub BBQ zmes korenia

Dobrá BBQ opekačka si toho vyžaduje oveľa viac, základom je, samozrejme, mäso, drevené uhlie a rúra, no v neposlednom rade potrebujeme aj patričné koreniny, veď jedným z typických zážitkov, ktoré nám BBQ prináša je práve chuť a jej základom sú práve koreniny. Jednotlivé ingrediencie musia byť v dokonalej harmónii a musia byť vyrobené vo vynikajúcej kvalite, práve to je nesmierne dôležité.
Vývoju našich korenín sa venujeme už niekoľko rokov a možno aj práve vďaka tomu sa nám podarilo vytvoriť pre nás typické chute. Naša RUB nám v tomto roku priniesla už nejedno víťazstvo.
Naše koreniny sa postarajú o zdokonalenie Vašich jedál nielen v reštauráciách či v rámci domáceho pečenia, ale, samozrejme, aj pri BBQ súťažiach.
Vysoký obsah papriky, mierne údené chipotle papričky a vysoký obsah cukru v BBQ korení je tou najlepšou cestou ako dosiahnuť úžasnú finálnu chuť, a rovnako tak dokonale chrumkavú kôrku. Vďaka tomu sa BBQ korenie neodporúča len na bravčové mäsko, ale výborne funguje aj v kombinácii s hydinovým či hovädzím mäsom.


Zloženie: morská soľ (40%), hnedý cukor(Demerara), paprika sladká, paprika údená, čili paprička, čierne korenie, korenie

Výrobok môže obsahovať horčicu.

Výborne sa hodí na bravčové, hovädzie, hydinové pokrmy, grilované špeciality

Raktáron
16,95
Balenie :
A vásárlás után járó pontok: 0,34 €
Adatok
Výborne sa hodí na
hydinaVýborne sa hodí naVýborne sa hodí na
Gyártó
Suncity BBQ
Krajina pôvodu -
HU
Zloženie

morská soľ (40%), hnedý cukor Demerara, paprika sladká, paprika údená, čili paprička, čierne korenie, korenie.
Výrobok môže obsahovať horčicu

Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Kiegészítő termékek
Hasonló termékek