Szűrés

TOP termékek

Szavazás

Tanúsítvány

SSL Certificate

‼OZNAM‼

Veľmi nás to mrzí ale z dôvodu karantény je aktuálne pozastavená odoslanie objednávky. Všetky objednávky začneme postupne vybavovať a odosielať od 03.02.2022.

+421-910/729114 | objednavky@bbqworld.sk PRIHLÁSTE SA A ZÍSKAJTE 5% ZĽAVU!

KosmosQ Original Competition BBQ Sauce 397g

KosmosQ Original Competition BBQ Sauce 397g

KosmosQ Original Competition BBQ Sauce 397g

Hrdo zvolená ako tá pravá voľba pre majstrov grilu na celom svete. Je to naša pocta americkej tradícii s tým špeciálne oceneným Kosmos faktorom, ktorý môžete získať len od špecialistov, ktorí pre vás vytvorili ochucovadlá ako Q Injections od Kosmosu.
Bohaté a výrazné chute, jemne prepojené s tou slanou sladkosťou vytvárajú omáčku s tou pravou chuťou juhu, ktorá sa hodí ku každému druhu mäsa.
Nincs raktáron
12,95
Nincs raktáron
Adatok
Gyártó
KosmosQ
Zloženie
kečup (paradajkový koncentrát, ocot, kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy, kukuričný sirup, soľ, korenie, cibuľa, prírodné arómy), hnedý cukor, ocot, worcestershire (ocot, melasa, cukor, soľ, ančovičky, tamarindový extrakt, cibuľa, cesnak, korenie , aróma), sirup (kukuričný sirup, kukuričný sirup s vysokým obsahom fruktózy, cukrový sirup, javorová aróma, soľ, karamelová farba, sorbát draselný), melasa, korenie, korenie (chipotle korenie, ocot, voda, soľ, cukor, cibuľa, cesnak, korenie (prírodná aróma, koreninová dužina), tekutý dym, soľ, karamelová farba, korenie, cibuľa, cesnak.
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!

Hasonló termékek